Outletové, bazarové a nové šperky
moderní • módní • věčné • designové • old school • retro • starožitné

ExtraŠperky.cz - Prodej šperků a cenností

Dovolujeme si vás přivítat v našem internetovém obchodě

 

Naše stránky a náš sortiment je určený lidem, kteří mají rádi šperky, hodinky a přitom rádi nakupují za zvýhodněných podmínek.

Máme široký výběr bazarových, outletových a nových klenotů posledních módních trendů, ale i staršího data vzniku, na které nemá čas ani módní trend vliv, a jsou pořád velice krásné.

Také u nás najdete starožitné šperky a hodinky, u nichž se cení nejen umělecké provedení, ale navíc mají hodnotu sběratelskou a historickou.

Největší předností outletových a bazarových šperků je jejich pořizovací cena, která je někdy několikanásobně nižší než původně byla. Snažíme se, aby cena našich novodobých klenotů přesahovala minimálně hodnotu použitého materiálu a proto se šperky od nás stávají nejenom radostným nákupem který vás ozdobí, ale i dobrou finanční investicí.


Společnost Fronesis s.r.o se na trhu se šperky a cennostmi pohybuje už několik let. Naším cílem není krátkodobé působení na trhu, a proto klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb, o čemž svědčí stovky našich spokojených zákazníků, z nichž se někteří stali našimi stálými klienty.

Šperky které nabízíme na prodej, prochází důkladnou kontrolou ryzosti, při které používáme nejmodernější technologii spektroanalýzu. Samozřejmostí je, že každý zlatý šperk, který najdete v našem eshopu je opatřen platným puncem ryzosti.

Jsme registrováni na Puncovním úřadě a jsme partneři při provádění fiktivních nákupů za účelem kontroly. Prodáváme šperky s garancí pravosti, v případě, že šperk nemá certifikát, dostáváte od nás záruku na pravost drahých kovů a drahokamů. Pravost drahokamů a briliantů ve špercích necháváme analyzovat v České gemologické laboratoři a vystavujeme na ně záruku.

Za poplatek můžeme ke každému klenotu s drahokamem který nemá certifikát nechat vystavit nový mezinárodní certifikát pravosti. U každého bazarového šperku provádíme restaurování které se skládá z čištění, leštění a někdy i opravy.


 

ÈESKÁ GEMOLOGICKÁ LABORATOØ s.r.o.

 

Pravost kamenů necháváme analyzovat u